ECG OZ 124

240 g

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Hlavnim důvodem zakoupení tohoto typu odžmolkovače byla možost napájení ze sítě. To pokládám za prioritu výrobku. I když stále vlastním jiný funkční odžmolkovač, tak mě opravdu nebavilo kupovat na úpravu dvou až tří svetrů dvě baterky v ceně 50,-Kč!
    • Jinak se strojkem pracuje velice dobře, je lehký, že nemusí být napájen baterkami, tak je lehký.

Jsem veliice spokojena.

• Opravdu funguje, oblečení je o 100% lepší
    • nevím o ničem

jsem naprosto spokojená

240 g

Konec zlomených nehtů a ztráty času nad ručním odstraňováním žmolků. S naším odžmolkovačem ušetříte čas, peníze a nervy. Odžmolkovač má systém trojitého břitu, napájení ze sítě i akumulátorů. Dlouhá výdrž baterie (až 40 min). Obsahuje průhledný snadno odnímatelný zásobník na žmolky. Zkrátka malá vychytávka, která nesmí v domácnosti chybět.

• Funguje dobře, má i výdrž na baterii.
    • Nekvalitní zástrčka nabíječky made in china, ulomila se kovová výplň a zůstala v zásuvce, takže nejde nabíjet.

Slušné, ale je co zlepšit.

Jsem veliice spokojena.

• Opravdu funguje, oblečení je o 100% lepší
    • nevím o ničem

jsem naprosto spokojená

• , zakoupeno v Expert.cz

• je to dárek, tak snad vše dobré

je to dárek

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Dlouhá výdrž.

Cena/výkon super.

• supéééér

je to super stroj

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Krásně odstraňuje žmolky a je super, že je nabíjecí :-)

Skvělý výrobek, můžu jen doporučit :-)

• , zakoupeno v Alza.cz

• - koupila jsem ho na Alza.cz pod názvem "Žmolkovač", ale žmolky opravdu odstraňuje :-))) a to velmi dobře, je srovnatelný s BRAVO B 4194, který byl dlouho jako jediný na trhu napájený ze sítě
    • - je možné ho používat i během nabíjení
    • - má distanční kroužek, kterým lze nastavit sestřih ve třech distancích, nehrozí tedy proseknutí tkaniny
    • -za akční cenu 229,-Kč (pův. 399,-) úplně super
    • niccccccccccccccc

dobrá cena, příjemné barevné i tvarové řešení, zkušenosti s používáním: účinný - oblečení opravdu prokoukne

• , zakoupeno v Expert.cz

S výrobkem jsem max...spokojena.Všem doporučuji opravdu dobrá volba.Odžmolkoval na výbornou vše co měl a je fajn,že to funguje i když se nabíjí.