Nejnovější recenze ze sekce Odžmolkovače

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dobrá cena
  • Funguje

Malou hnidou je nepřesně umístěný vypínač, v poloze off o něj stačí mírně zavadit a přístroj se spustí.

Maxxo LR01

Maxxo LR01

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• Nefunkční odžmolkovač (nešel spustit)

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Spokojenost

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Odstraňuje žmolky
  • Baterie v balení
  • Kvalitní zpracování

Svetry a oblečení opět jako nové. Funguje až velice přesvědčivě

Sencor SLR 33

• Funkční

• Nabíjení pomocí USB
  • Jednoduchá obsluha
  • Žádné

Odžmolkovač používám teprve krátce, ale i tak oceňuji jeho snadné používání, které je velmi funkční. Zvládá odstranit všechny žmolky a nestalo se mi, že by nože oblečení nějak poškodily. Nejlepší na něm ale je, že při vybití nemusím kupovat nové baterky, protože je v odžmolkovači baterie, kterou lze nabít pomocí USB kabelu. Super, že nad výrobou někdo přemýšlel :-)

Josef Beneš Josef Beneš

• Dobíjecí baterie
  • Konektor USB typu C
  • Dělá co má
  • Hluk

Odžmolkovač opravdu dělá dobrou práci. Nečekejte, že se vaše chlupaté oblečení stane zase novým, ale při důkladném použití se nedá odepřít vizuální zlepšení napříč kategoriemi. Mezi prvními na ověření si funkčnosti padl pletený svetr a vlněný kabát. Začištění chvíli trvalo, ale udělalo dobrou práci. Čištění po použití je stejně snadné jako manipulace s odžmolkovačem, anebo nabíjení. Ergonomie, intuitivní ovládání a funkčnost dělá z tohoto výrobků dobrého pomocníka a nelitujeme jeho pořízení.

• Vlastní baterie
  • Jednoduché ovládání

Odžmolkovač jsem zkusila na mikině, kterou mám již delší dobu a žádný předešlý pomocník mi tolik nepomohl, jako tento. Jako další plus beru snadnou manipulaci a výsledek se dostaví vzápětí. Mikina dost prokoukla. Mohu jen doporučit.

• Velikost
  • Dobře se vysypava
  • Funguje jak má

S odžmolkovačem od Philips jsem spokojená, nezanechává po sobě žádné žmolky, dobře se otevírá, abych mohla vyhodit plnou nádobku. Bonus je nabíjení přes USB kabel

• Velikost
  • USB nabíjení

S tímto odžmolkovačem moc rád pracuji, padne dobře do ruky, vydrží dlouho nabitý, odžmolkuje vše, co potřebuji.

Přidáno: 17. prosince 2023

• Nabíjení přes USB kabel (nejsou potřeba náhradní baterky)
  • Hezký design
  • nepohodlný úchop

Tento odžmolkovač funguje tak jak má, svůj účel splňuje, není mu v podstatě co vytknout, žmolky odstraňuje velmi dobře. Systém vyprazdňování je velmi jednoduchý. Líbí se mi také způsob nabíjení přes USB kabel, kdy po vybití nepotřebujete kupovat nové baterky, ale stačí jej nabít přes kabel. Při používání mi příliš nevyhovoval jeho tvar úchopu a práce s ním. Více mi vyhovoval náš starý (Philips GC026/80), který mi svým tvarem lépe padl do ruky. Co mne ovšem zarazilo byla dvojnásobná cena oproti tomu, co jsme již měli doma. Je tedy na rozhodnutí každého uživatele, zda pořídit tento novější typ, který má integrovanou baterii, ale je dražší nebo pořídit starší typ s nutností dokupování baterií s nižší pořizovací cenou.

• Vzhled
  • výkon
  • trochu hlučnější

Na odžmolkovač vypadá velmi pěkně. Svou práci výborně odvede. Je velmi výkoný a poradí si i s většími žmolky. Práce s ním je snadná a rychlá. Super pomocník!

• Vzhled
  • Výdrž baterie
  • Odstraní i velké žmolky

Skvělý pomocník! Oproti ostatním odžmolkovačům, které jsem vyzkoušela na tomto oceňuji velkou výdrž na jedno nabití a taky, že nemá problém odstranit i větší žmolky. Velmi dobře se s ním manipuluje - je tak akorát do ruky a ještě k tomu vypadá moc hezky!

Přidáno: 16. prosince 2023

• Rychlé a snadné odstranění žmolků
  • Nabíjení přes usb
  • Jednoduchá manipulace

Pomocník, který rychle a snadno odstraní žmolky z mikin, svetrů, potahů, polštářků... na všechny typy materiálů.
Nabije se přes USB, nepotřebujete baterky, výdrž na jedno nabití je dlouhá. Snadno se drží. Nádržka akorát velká, snadno se vysype.

Přidáno: 15. prosince 2023

(naposledy upraveno 15. prosince 2023)

• Snadno a rychle odstraní žmolky
  • nabíjení přes USB
  • na jedno nabití vydrží dlouho
  • velký zásobník
  • jednoduché ovládání

Snadno odstraní žmolky ze všech svetrů, pletených šatů, šál i čepic. Použití je jednoduché, jen přejíždíte sem a tam. Dobře se drží, zásobník je velký, na jedno nabití vydrží dlouho. Bez problémů zvládl i všechny moje svetry z merino vlny.

sickovas@seznam.cz [email protected]

Přidáno: 15. prosince 2023

• Malý akorát padne do ruky
  • Nabíjecí
  • Rychlý
  • Vezme i velké žmolky
  • Na všechen materiál

S výrobkem jsem spokojená, když potřebuji vyčistit ať už mikiny nebo svetry od žmolků je to rychlé a snadné. Dříve jsem měla na baterie a dlouho v provozu nevydržel, tento vydrží dlouho nabitý a nemusím mít strach že se vybíjí baterky.

• Malý, lehký, moderní design
  • Nic jsem nenasla

Měla jsem jeden odzmolkovac, ale byl velký a těžký. Proto jsem rada ze mám tohohle malého pomocníka. Snadno se nabijí, dlouho vydrží a zvládne větší i menší zmolky. Navíc odzmolkovac světu je pro me s tímto pomocníkem uklidňující záležitost.

podskalska.barbora@gmail.com [email protected]

• Malý a snadno ovladatelný
  • Dlouhá vydrž
  • Krásný moderní design

Snadno padne do ruky. Má krásný moderní design a dlouho vydrží. Skvělá volba

Přidáno: 15. prosince 2023

• snadnost, rychlost použití, efektivita, nabíjení přes USB

Doma už jsme měli takový starý a nefunkční odžmolkovač, a tak jsme si vybrali tento. Je velmi příjemný na manipulaci, rychlý a opravdu výkonný. Poradil si i s jemnějšímí svetry, práce s ním je velmi efektivní. Oceňuji také nabíjení přes USB. Tento odžmolkovač rozhodně doporučuji :).

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25