Nejnovější recenze ze sekce Odžmolkovače

• Malý, lehký, moderní design
  • Nic jsem nenasla

Měla jsem jeden odzmolkovac, ale byl velký a těžký. Proto jsem rada ze mám tohohle malého pomocníka. Snadno se nabijí, dlouho vydrží a zvládne větší i menší zmolky. Navíc odzmolkovac světu je pro me s tímto pomocníkem uklidňující záležitost.

podskalska.barbora@gmail.com [email protected]

• Malý a snadno ovladatelný
  • Dlouhá vydrž
  • Krásný moderní design

Snadno padne do ruky. Má krásný moderní design a dlouho vydrží. Skvělá volba

Přidáno: 15. prosince 2023

• snadnost, rychlost použití, efektivita, nabíjení přes USB

Doma už jsme měli takový starý a nefunkční odžmolkovač, a tak jsme si vybrali tento. Je velmi příjemný na manipulaci, rychlý a opravdu výkonný. Poradil si i s jemnějšímí svetry, práce s ním je velmi efektivní. Oceňuji také nabíjení přes USB. Tento odžmolkovač rozhodně doporučuji :).

Přidáno: 15. prosince 2023

• Malý, krásně se drží, velká výdrž baterky, tichý

Odžmolkovač je skvělý, krásně padne do ruky, USB nabíječka prima a integrovaná baterie vydrží fakt dlouho. Pracuje potichu, což je pro mě velký bonus. Zásobník na žmolky je snadno vyjímatelný a vyprázdnitelný. Manželčiny svetry oživil nádherně a rychle. Celkově je tento odžmolkovač skvělý nástroj.

Přidáno: 14. prosince 2023

• Super věcička na oživení prádla. Velmi oceňuji možnost dobíjení. Funguje skvěle hlavně na svetry, které vypadají skoro jako nové.
  • zatím jsem žádné proti neobjevil

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Lenka

Přidáno: 14. prosince 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zatím vyzkoušeno jen jednou, ale zdá se že bude fungovat dobře. Výrobek se zdá pevný, dobře se drží. Oceňuji baterie v balení. I barva je pěkná.

Přidáno: 13. prosince 2023

• Dlouho vydrží na jedno nabití
  • Kompaktní velikost

Původně jsem pořídil ženě, ale nakonec jsem si ho nechal v autě. Autosedačky jsou teď jako nové. Mohu vřele doporučit.

• Není moc hlučný
  • Ostré břity
  • posbírá všechny žmolky - malé i velké

Skvělý pomocník, po odstranění žmolků je oblečení jako nové. Má 5 ostrých břitů, není moc hlučný, má velký zásobník, takže se nemusí po každém použití vysypávat. Žmolky jsem odstraňovala vždy ručně, ale s tímto odžmolkovačem je to jedna velká paráda :).

Ověřený zákazník Alza.cz Ivana

Zakoupeno v Alza.cz

zatím vyzkoušeno pouze jednou, výrobek byl funkční

Přidáno: 13. prosince 2023

• Jednoduché použití, krásně splní to k čemu je určen, velká nádobka na žmolky
  • Dlouhé nabíjení

S odžmolkovačem jsem do teď neměl žádné zkušenosti. Ale jakmile jsem vyzkoušel, co vše to dělá a umí, byl jsem velmi mile překvapen. Obsluha a použití je naprosto jednoduché. Za chvíli mám oblečení odžmolkované a je opravdu jako nové. Velká je i nádobka na žmolky, takže se nemusí po chvíli vysypávat. Co mě ale zarazilo je, jak dlouho se musí nabíjet (ale zas asi nějakou dobu vydrží). Určitě rád DOPORUČUJI dále.

Přidáno: 13. prosince 2023

• USB nabíjení, design, kvalita, dlouhá výdrž

S tímto produktem jsem velmi spokojena. Také chválím nový moderní design, odlišný od ostatních odžmolkovačů. Oblečení je opět jako nové.

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 17. prosince 2023)

• prakticky nic neváží
  • padne perfektně do ruky

Dlouho jsem uvažovala, jestli se mi vyplatí, a teď už si neumím představit ho nemít. Praktický pomocník, díky kterému je oblečení opět jako nové bez nevzhledných žmolíčků.

Nikola Marková Nikola Marková

• Jednoduché použití
  • vydrží opravdu dlouho
  • dělá to co má
  • světelná signalizace
  • Dlouho se nabíjí

Zatím jsem doma vlastnila jen ruční odžmolkovač, ale tento elektrický je o stupeň výš :). Za pár minut si obnovýte svůj starý svetr, nebo si vyčistíte polštářky od žmolků bez námahy. Jednoduché použití, za pár minut jsem měla hotovo. Přesto, že se nabíjí 6 h, tak na jedno nabití vydrží opravdu dlouho. Velmi jednoduše se i čistí. DOPORUČUJI.

Filfik Filfik

Přidáno: 12. prosince 2023

• Bezva praktická věcička.
  • Multifunkční a praktické.
  • Vhodné na všechny povrchy.
  • Dlouhá výdrž, ještě jsem nevybil.
  • Dobré rychlé nabijení.
  • Hezký design, dobře padne do ruky.
  • Praktické nabijení.
  • Nic mě nenapadá.

Dostal jsem odžmolkivač jako dárek od příbuzných. Přijde mi to velmi praktické. Jako chlap jsem netušil, že něco takového vůbec existuje. Vyčistil jsem si s tím doma vše. Kabáty, kulichy, šály a různe věci z vlny. Na svetry je to úplně k nezaplacení. Vyčistil jsem s tím i sedačky v autě a gauč. Nevím co bych vytkl. Je to opravdu šikovný pomocníček, který využijete jak doma tak v autě a na různé povrchy. I když jsem s tím odžmolkoval celý gauč, tak jsem to nikdy nevybil a ta výdrž je fakt supr. Pokud váháte, neváhejte je to kvalitní produkt.

• Veliký zásobník
  • Rychle odžmolkovaní

Super rychle odstranění žmolků, líbí se mi nabíjení na USB. A výdrž baterie je opravdu veliká

• Pohodlný do ruky, USB nabíjení, moderní design

S odžmolkovačem jsem moc spokojený. Dříve jsem měl odžmolkovač na baterie a to se nedá vůbec srovnat s tímto USB nabíjením. Skvěle funguje, oblečení je opět jako nové.

• Výborně zbaví žmolků.
  • Jednoduchá obsluha.
  • Praktický i na cesty.
  • Tichý.
  • Nevím o nich.

Odžmolkovač jsem si delší dobu přála. Zahlédla jsem někde v časopise reklamu. V zimě totiž nosím vlněné svetry, které ať chcete nebo nechcete, po čase začnou žmolkovat. ( Kvůli tomu ale " umělotinu " nosit ani náhodou nebudu) ! Původně jsem ostříhávala opatrně nůžkami žmolky na narovnané ploše stolu, ovšem tento odžmolkovač ...to je fakt radost.
Zvukem lehkého strojku na holení a jednoduchou manipulací - krouživými pohyby docílíte krásně vyčištěná místa v místech, kde vznikají třecí plochy na svetru - podpaží, boky. Strojek nabijete v síti přes usb " cé", dále viz.návod, pak
rozložíte svetr na rovnou a pevnou podložku a " holíte".
Je to mánie, prošla jsem skříně a každý svetr máme nyní jako nový.
Dokonce jsem zkusila čistit  i vlněné plédy a domácí interiérové deky. Doporučuji.

• Rychlé nabití
  • Dlouhá výdrž
  • Velký zásobník
  • Bere malé i velké žmolky
  • Akorát padne do ruky
  • Vůbec nic

Odžmolkovač je úžasný,nečekala jsem že vezme i velké žmolky, snadné nabití, dlouho vydrží v provozu, velký zásobník na žmolky a snadno se vysype,za mě hodně dobrý produkt a mohu jen doporučit. Já jsem úplně nadšená

zuzka.jecna@seznam.cz [email protected]

Přidáno: 11. prosince 2023

• Vybere veškeré velikosti žmolků
  • Rychlé snadné čištění
  • Nic neobjeveno

Parádní věc do každé domácnosti. Odžmolkovač pobere veškeré velikosti žmolků, má dlouhou výdrž a když dojde jednoduše nabijete a zase můžete pokračovat. Má veliký zásobník na žmolky, který je průhledný, takže vidíte kdy je čas vyprázdnit. Je krásně padnoucí do ruky.

Vendu1 Vendu1

Přidáno: 11. prosince 2023

• Poradí si i s mini žmolky, rychlost, je na nabíjení, velký zásobník

Odžmolkovač je vynikající. Oblečení mám jako nové a to jsem chtěla asi 2 legíny vyhodit, s tím, že už nejsou hezké a jsou plné žmolků. Po použití odžmolkovače jsou legíny jako nové! Přikládám fotografii - vrchní část je odžmolkovaná, spodní nikoliv. Poradí si i s drobnými žmolky, je na nabíjení, kdy opravdu dlouho vydrží, má velký zásobník na odstraněné žmolky a hlavně je rychlý. Jeho 5 břitů je opravdu efektivních. Nemám mu co vytknout :) už vím, jaký bude dárek pro sestru na Vánoce :D Konkurenční odžmolkovače v podobné cenové kategorii nejsou zdaleka tak účinné.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25